Nasza przyprawowa tradycja

Założyliśmy firmę 22 lat temu. Początkowo zajmowaliśmy się konfekcjonowaniem i sprzedażą przypraw na rynek lokalny. Z czasem rozszerzyliśmy działalność docierając do coraz większej liczby klientów na terenie całego kraju. Dzięki temu i Ty możesz dziś cieszyć się smakiem i aromatem przypraw najwyższej jakości.

Z małego przedsiębiorstwa dzięki inwestycjom w park maszynowy, nowe technologie oraz infrastrukturę, zdołaliśmy przekształcić się w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmę spełniającą najwyższe standardy jakości i zarządzania.

Wciąż zmieniamy i unowocześniamy nasze produkty wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Naszym celem jest wysoka jakość produktów dzięki odpowiedniemu doborowi surowca i dostawców, bezpieczeństwo towarów dzięki nowym technologiom i nowoczesnym rozwiązaniom, a także duża dbałość o współpracę biznesową.

Dbamy o to, aby nasze przyprawy na długo zachowywały swój niepowtarzalny unikalny smak i były dla Państwa inspiracją do eksperymentów i zabawy w gotowanie. A wspólne biesiadowanie dodawało energii i pozytywnych emocji na każdy świąteczny i codzienny dzień.